Pakalpojumi

Preses relīžu sagatavošana, rediģēšana un tulkošana

Jūsu uzņēmumam ir jaunumi, ko vēlaties pastāstīt medijiem, klientiem un sadarbības partneriem, taču nezināt, kā to labāk izdarīt? Piesaistot pieredzējušus speciālistus, mēs nodrošinām kvalitatīvi sagatavotu preses relīzi par jūsu uzņēmuma jaunumiem, kas atbilst plašsaziņas līdzekļu prasībām. Lai preses relīze sasniegtu mērķauditoriju, pēc klienta pieprasījuma veicam tulkojumus uz krievu, angļu, lietuviešu un igauņu valodu.

 

Preses relīžu izsūtīšanas serviss "PR pasts"

Jums ir sagatavota informācija par uzņēmuma jaunumiem un vēlaties to izplatīt medijiem? "PR pasts" nodrošina jūsu sagatavotās informācijas izsūtīšanu plašsaziņas līdzekļiem. Ņemot vērā informācijas saturu, mēs atlasām konkrētas nozares medijus, lai ziņa sasniegtu precīzu auditoriju, un izsūtām to gan žurnālistiem, gan redaktoriem. "PR pasta" datubāzē ir vairāk nekā 500 Latvijas mediju redakciju un žurnālistu kontaktu. Nodrošinām preses relīžu izplatīšanu Baltijas valstīs un, sadarbojoties ar partneriem, arī Krievijā un Eiropā.

Lai "PR pasts" izplatītu Jūsu sagatavoto informāciju medijiem, tai ir jāatbilst PR service noteiktajam preses relīžu standartam, ar ko varat iepazīties šeit.

 

Tekstu sagatavošana, rediģēšana un tulkošana

Piedāvājam sagatavot ne tikai paziņojumus presei, bet arī viegli lasāmus, skaidri saprotamus, uzrunājošus, gramatiski pareizus un nozarei atbilstošus PR un mārketinga tekstus:

  • interneta mājas lapām;
  • bukletiem;
  • gada pārskatiem;
  • jebkuriem citiem reklāmas un sabiedrisko attiecību materiāliem.

Veicam arī klientu radīto tekstu rediģēšanu. Jebkurus tekstus kvalitatīvi tulkojam krievu, angļu un citās svešvalodās pēc klienta pieprasījuma.

 

Publicitātes foto un video sagatavošana

Attēls runā spēcīgāk par vārdiem – pievienojot uzņēmuma teksta ziņai fotogrāfijas vai video sižetus, jūsu informāciju pamanīs gan klienti un sadarbības partneri, gan žurnālisti. Mediju pārstāvji bieži izmanto uzņēmumu un organizāciju sagatavotus vizuālos materiālus, lai papildinātu ziņas un rakstus interneta portālos un presē.

Sadarbībā ar LETA Foto un LETA Video nodaļām piedāvājam sagatavot informāciju presei ne tikai ierastajā teksta, bet arī video relīzes formātā, kā arī papildināt preses informāciju ar publicitātes foto materiāliem.

  • Publicitātes foto materiāli – fotogrāfiju nodrošināšana gan konkrētajai preses relīzei, gan uzņēmuma produktu un pakalpojumu publicitātes foto;
  • Video relīžu un grafisko materiālu izstrāde – video rullītis par aktuālu tēmu, konkrētu produktu vai jaunumiem uzņēmumā, ko varēsiet izmantot, gan pievienojot preses relīzei, gan papildinot saturu savā mājaslapā, kā arī prezentējot uzņēmumu izstādēs, pasākumos un sadarbības partneru vizītēs;
  • Lai efektīvāk sasniegtu dažādās valodās rakstošos un raidošos medijus, kā arī prezentācijām ārzemēs, piedāvājam video sižetu adaptāciju krievu, angļu, vācu, norvēģu un citās valodās.

Jau izstrādātos LETA Foto un LETA Video darbus varat aplūkot sadaļā Portfolio.

 

Publicitātes monitorings

Preses relīze ir izsūtīta un Jūs vēlaties uzzināt, kur tā publicēta?
Mēs veicam mediju monitoringu, pārlūkojot preses izdevumu, interneta portālu publikācijas, TV raidījumus un radio pārraides. Medijus monitorējam līdz pat divām nedēļām no preses relīzes izsūtīšanas dienas. Rezultāti tiek atlasīti katru dienu, tos varat pārlūkot internetā un/vai kampaņas beigās kopsavilkuma veidā saņemt e-pastā.

 

Vairāk uzzināt par interesējošo pakalpojumu Jūs varat, aizpildot pieteikuma formu, sazinoties ar mums pa tālruni 67222509 vai e-pastu info@prservice.lv.